کارگاه روانشناسی آنلاین

کارگاه روانشناسی آنلاین

 سال های زیادی است که مردم آشنایی کامل با سمینار با کارگاه های آموزشی دارند که موضوع روانشناسی، موضوع پر طرفداری می باشد.

 امروزه به دلیل مشکلات روزمره زندگی که اغلب همه باهاش درگیر هستند و نیاز به مراجعه به یک مشاور یا روانشناس خوب دارند که امروزه شرکت در کارگاه روانشناسی می تواند کمک زیادی به آنها کند.

 این روزها به دلیل شیوع بیماری کرونا امکان شرکت در جلسات آموزشی و کارگاه های حضوری وجود ندارد پس کارگاه روانشناسی آنلاین می تواند این نیاز را در این دوران برطرف سازد.

علاوه بر کرونا افراد زیادی هستند به دلیل مشغله های کاری و فرد زیادی که دارند یا به دلیل بعد مسافت و دور بودن از محل برگذاری کارگاه یا سمینار امکان حضور در سمینار ندارند به همین دلیل کارگاه روانشناسی آنلاین امروزه با حجم زیادی از استقبال مواجه شده است.

کارگاه روانشناسی آنلاین در محیطی مجازی تشکیل می شود که شرکت کنندگان و مدرس یا سخنران به صورت مجازی در آن حاضر می شوند که قبل از آن باید در صفحه مربوطه ثبت نام کنند و مشخصات خود را وارد کنند و دقایقی قبل از شروع کارگاه روانشناسی آنلاین لینک ورود به آن برای شرکت کنندگان ارسال می شود که در ایت محیط مجازی امکان تعامل بین استاد و شرکت کنندگان نیز وجود دارد که شرکت کنندگان می توانند سوالات خود را حین جلسه از طریق چت یا صوتی از مدرس بپرسند یا تبادل اطلاعاتی کنند.

حداقل وسایل و امکانات لازم برای شرکت در کارگاه روانشناسی آنلاین امکان اتصال به اینترنت و دسترسی به یک گوشی یا تبلت یا لپتاپ می باشد.

 

 

 

مزایای کارگاه روانشناسی آنلاین نسبت به سمینار:

*با انتخاب و شرکت در کارگاه روانشناسی آنلاین دیگر نگران مکان برگذاری آن نیستید چرا که یکی از معضلات بسیاری از برگزار کنندگان دوره های روانشناسی، فراهم کردن مکانی مناسب برای آن می باشد که با وبینار روانشناسی آنلاین این مساله حل شده است.

*با حذف فراهم کردن مکان و سالن برای وبینار و همچنین سیستم های صوتی، تصویری از جمله ویدئو پروژکتور و ... صرفه جویی در هزینه ها صورت میگیرد که به نفع برگزار کنندگان می باشد. که اینطوری می توانند هزینه کمتری برای شرکت در کارگاه از شرکت کنندگان بگیرند که این موضوع مسبب می شود تا افراد زیادی بتوانند در کارگاه روانشناسی آنلاین شرکت کنند و بهره مند شوند.

*برگزاری کارگاه روانشناسی آنلاین باعث اعتبار بخشی به موسسه آموزشی که این دوره ها را برگزار می کند می شود، چرا که این روزها سبک زندگی ها به سمت آنلاین و فعالیت های مدرن با متدهای جدید می رود چرا که شرایط امروزه جامعه ایجاب میکند اینگونه باشد پس این موضوع باعث جذب مشتری و شرکت کننده بیشتر می  شود که به واسطه آن می توانند تبلیغات گستره تری کنند.