کارگاه روانشناسی آنلاین

کارگاه روانشناسی آنلاین


انتخاب کارگاه روانشناسی آنلاین و غیر حضوری امروزه یکی از چالش های بسیاری از دانشجویان و درمانگران رشته روانشناسی می باشد که شما می توانید با مراجعه به سایت claino.com اطلاعات زیادی در این زمینه بدست آورید.

کارگاه روانشناسی آنلاین ویژه متخصصین، درمانگران، مشاوران و دانشجویان روانشناسی می باشد که در آن به مباحث ریشه یابی مشکلات زمینه ساز و راه های جلوگیری از آن می پردازند که قطعا این کارگاه ها مناسب کسانی می باشد که در زمینه روانشناسی به صورت تخصصی یا کار درمانی فعالیت دارند یا در آینده قرار است کار کنند.

که طبیعتا این کارگاه ها توسط یک استاد یا مدرس برگزاری و تدریس می شود که حتما باید واجد مدرک تحصیلی مورد تایید باشد و همچنین با تجربه و تخصص بالا باشد که بتواند تمام تجربیات و تخصص خود را در اختیار شرکت کنندگان قرار دهد.

اصول مهمی که در کارگاه روانشناسی آنلاین باید به آن ها توجه شود :

1.مدرس و کسی که می خواهد کارگاه را برگزار کند باید دانش و مهارت لازم به صورت تخصصی برای برگزاری کارگاه را داشته باشد.

2.باید محیط مجازی مثل وبینار که کارگاه قرار است به صورت آنلاین در آن برگزار شود از استاندارد های خاصی برخوردار باشد که کاربران براحتی بتوانند از مطالب استفاده کنند.

3.باید دارای مجوز برگزاری کارگاه باشند، ارائه مدرک معتبر به عنوان مجوز برگزاری کارگاه یکی از اصول برگزاری کارگاه روانشناسی آنلاین می باشد که باید به آن توجه شود.

 

مزایای کارگاه روانشناسی آنلاین:

 

*بالا بردن سطح آگاهی و درک افراد یکی از مهمترین مزایای کارگاه روانشناسی آنلاین می باشد.

*استفاده از کارگاه های روانشناسی آنلاین یکی از فرصت های طلائی برای شرکت کنندگان می باشد چرا که فرصت استفاده از علم و مهارت اساتید بنام برای آن ها در این کارگاه ها فراهم می شود.

*یکی دیگر از مهمترین مزیت های کارگاه روانشناسی آنلاین این می باشد که کسانی که فارغ التحصیل این رشته هستند و متقاضی کار هستند باید سابقه شرکت در این کارگاه ها را داشته باشند.

کارگاه های روانشناسی آنلاین موضوعات و گرایش های متفاوتی دارد که در ادامه تعدادی از آن ها آورده شده است:

کارگاه ارزیابی و تشخیص
کارگاه رفتار درمانی شناختی
کارگاه طرحواره درمانی
کارگاه درمان اختلالات جنسی
کارگاه رفتار درمانی دیالکتیکی
کارگاه درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد
کارگاه پیش از ازدواج
کارگاه زوج درمانی
کارگاه تحلیل رفتار متقابل
کارگاه کوچینگ فردی
کارگاه کوچینگ گروهی
کارگاه کوچینگ سازمانی
کارگاه روانشناسی صنعتی و سازمانی
کارگاه روانشناسی حضوری
کارگاه آنلاین روانشناسی


در کارگاه روانشناسی آنلاین در جهت یادگیری بیشتر شرکت کنندگان تکنیک های زیادی به کار برده می شود که در ادامه به بررسی سه مورد از آن ها می پردازیم:

 

تکنیک سوال کردن:

تکنیک جملات نا تمام:

تکنیک بحث و گفتگو: