قوانین شرکت کننده


به کلاینو خیلی خوش آمدید. برای عضویت در وب‌سایت کلاینو، لطفا کلیه قوانین را به‌ دقت مطالعه فرماييد. عضويت در سايت به مفهوم اطلاع و پذيرفتن کليه قوانین کلاینو می‌باشد.کلاینو پلتفرم مدیریت و برگزاری وبینار است و همچون ماهیت پلتفرم‌های محتوایی دیگر در قبال محتوا و مطالبی که توسط برگزارکنندگان و موسسات آموزشی دیگر در وبینارها منتشر می‌شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

لطفا در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی وارد کنید زیرا از اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد می‌کنید برای تعریف نام کاربری‌تان در وبینار استفاده می شود. در صورتیکه مشخصات خود را اشتباه نوشته باشید کلاینو حضور بدونِ مشکلِ شما در وبینار را تضمین نمی کند.
شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید، و یا به کسی اجازه دهید که به حساب کاربری شما و ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. تکثیر و انتشار ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده مجاز نمی باشد و شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و وبینار و ویدئوهای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.
وبینارهایی که در وب‌سایت کلاینو قرار دارد توسط اساتید و موسسات آموزشی دیگر برگزار می‌شود که در صفحه مربوط به توضیحات وبینار در تب «برگزارکننده» مشخصات برگزارکننده نوشته می‌شود. کلیه حقوق مادی و معنوی این وبینارها برای برگزارکننده محفوظ بوده و در این نوع وبینارها کلاینو تنها بعنوان پلتفرم معرفی، اطلاع رسانی، اجرا و برگزاری ایفای نقش کرده و هیچگونه ادعا و تاییدی بر محتوای وبینارهای فوق ندارد. کلاینو همچون ماهیت پلتفرم‌های محتوایی دیگر در قبال محتوا و مطالبی که در وبینار منتشر می‌شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

اطلاعات تماس شما همچون آدرس ایمیل و شماره موبایل در اختیار برگزارکننده قرار میگیرد، در صورتیکه با در اختیار قرار دادن این اطلاعات یا بخشی از آن مخالف هستید میتوانید در "پنل کاربری" بخش "ویرایش پروفایل من" براساس تنظیمات حریم شخصی اطلاعات خود را براساس درخواست خود تنظیم کنید اما در صورتی که برگزارکننده با دسترسی به اطلاعات تماس شما اقدام به ارسال پیام‌های غیرمرتبط میکند، حتما این مورد را از طریق بخش گزارش دادن هر وبینار یا تیکت‌های سایت با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت با برگزارکننده مربوطه برخورد شود.

اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه وبینار با تاخیر آغاز شود حتما مدت زمانی که برای وبینار در نظر گرفته شده بود اعمال می‌شود و زمان تاخیر را به هیچ وجه در مدت وبینار محاسبه نخواهیم کرد و وبینار دیرتر تمام خواهد شد. از هر زمانی که وبینار آغاز شود مدت زمان وبینار محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر وبینار 2 ساعته‌ای که میبایست ساعت 19 آغاز میشد با تاخیر نیم ساعته برگزار شود وبینار تا ساعت 21:30 ادامه خواهد داشت.
کلاینو پلتفرم برگزاری و مدیریت وبینار است و درآمد حاصل از وبینار مگر در شرایط همکاری در فروش تماما متعلق به برگزارکنندست به همین جهت کاربر شرکت‌کننده در وبینار مجاز به درخواست عودت و لغو ثبت نام خود تا 24 ساعت قبل از شروع وبینار می باشد، کلاینو تمامی درخواست‌های عودت را براساس شرایط عمومی عودت تا قبل زمان مقرر بررسی میکند و درصورت برخورداری از شرایط لازم وجه را عودت میکند، بعد از برگزاری وبینار عودت وجه از مسئولیت کلاینو خارج است و درخواست شما با هماهنگی با برگزار کننده مورد بررسی قرار می گیرد.
اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه، تاریخ برگزاری وبینار تغییر پیدا کرد و شما تمایل نداشتید در تاریخ جدید اعلام شده در وبینار حضور پیدا کنید می‌توانید درخواست عودت وجه وبینار را بدهید. نحوه عودت وجه در بخش شرایط عودت وجه توضیح داده شده