سوالات متداول شرکت کننده و برگزارکنندگان


سوالات متداول شرکت کننده

من قبلا کلی وبینار خریدم ولی چرا تو لیست وبینارهای خریداری شده نیست؟

در صفحه اول پنل فقط آخرین وبینارهایی که خریده اید نمایش داده می شود برای مشاهده لیست همه وبینارها بر روی گزینه «مشاهده همه» کلیک کنید.

من برای ورود به وبینار مشکل دارم باید چیکار کنم؟

در هنگام بروز مشکل میتوانید از طریق تیکت به پشتیبانی وبینار مربوطه مورد پیش آمده را مطرح فرمایید

چجوری باید تو یه وبینار ثبت نام کنم؟

ابتدا باید در سایت کلاینو عضو شوید و سپس بلیت وبینار مورد نظرتان را خریداری کنید. فقط عضویت در کلاینو به منزله ثبت نام شما در وبینار نیست و مراحله زیر را به ترتیب طی کنید. ابتدا بلیت مورد نظر خود را انتخاب کرد و بر روی تکمیل خرید کلیک کرده در این مرحله وبینار وارد سبد خرید شما میشود و در اینجا گزینه پرداخت را زده و به درگاه پرداخت متصل شده و بعد از پرداخت خرید شما با موفقیت انجام شده را مشاهده مینماید.

من یک وبینار تعریف کرده ام و بر روی سایت منتشر شده است، آیا می توان زمان برگزاری آن را تغییر داد و یا آن را حذف کرد؟

در صورتی که قصد تغییر تاریخ وبینار را داشته باشید باید حداکثر ۱ روز قبل از زمان برگزاری وبینار به کلاینو و ثبت نام کنندگان اطلاع دهید. هر برگزارکننده و مدرس وبینار تنها ۱ بار می تواند تاریخ وبینار را تغییر دهد.برای تغییر تاریخ وبینار باید وارد «پنل کاربری» شوید و از طریق پشتیبانی پیگیری بفرمایید، در صورتی که برای تاریخ فعلی وبینارتان افرادی ثبت نام کرده اند شما موظف هستید حداکثر ۱ روز قبل از تاریخ فعلی، تاریخ جدید را به آن ها اطلاع دهید و در صورت عدم موافقت آنها با تاریخ جدید بایستی تمام مبلغ دریافتی از کاربران به آن ها عودت داده شود.


سوالات متداول برگزارکننده


من هزینه وبینار رو پرداخت کردم ولی تو لیست وبینارهای خریداری شده نیست؟

در این مواقع هزینه ای که پرداخت کرده اید به حساب ما واریز نشده است. در این صورت مبلغ پرداختی شما توسط درگاه بانکی مورد نظر حداکثر طی ۷۲ ساعت به حساب شما بازگشت داده می شود. برای اینکه مطمئن شوید پرداخت شما درست بوده یا نه حتما این مورد را از طریق پشتیبانی با ما پیگیری نمایید.

تصمیم گرفتم تعداد جلسات وبینارم را افزایش بدهم، وبینارم را ایجاد کردم و پرداخت هم انجام شده و این امکان وجود دارد ؟

بله. شما میتوانید با وارد شدن به پنل کاربری درخواست خود را به پشتیبانی اعلام فرمایید.

کلاینو خودش وبینارها رو برگزار می کنه؟

خیر. کلاینو زیرساخت برگزاری وبینار را در اختیار مدرس و برگزارکننده قرار میدهد.در واقع پل رابطی بین شما و مدرس و اساتیدی است که می خواهند وبینار برگزار کنند. کلاینو همچون ماهیت پلتفرم های محتوایی دیگر، در قبال محتوا و مطالبی که در وبینار منتشر می شوند هیچ گونه ادعا و مسئولیتی ندارد.

چرا وبینارم در بخش آخرین وبینارها نیست؟

وبینارهایی که به تازگی در سایت فعال شده باشند به صورت خودکار و رایگان در این بخش نمایش داده می شوند. محدودیت در تعداد نمایش وبینارها در این بخش وجود دارد و به همین علت ممکن است برخی از وبینارها نمایش داده نشود.

من خودم می تونم پشتیبان وبینارم باشم؟

احتمالا بتونین! اما تصور کنین اگر شما مدرس وبینار باشین نمی تونید حین تدریس جوابگوی مشکلات احتمالی کاربران باشین! به همین خاطر پیشنهاد میکنیم یا فرد دیگه‌ای به غیر از خودتون رو پشتیبان معرفی کنین یا از دستیار پشتیبانی ما کمک بگیرین.

من خودم می تونم پشتیبان وبینارم باشم؟

احتمالا بتونین! اما تصور کنین اگر شما مدرس وبینار باشین نمی تونید حین تدریس جوابگوی مشکلات احتمالی کاربران باشین! به همین خاطر پیشنهاد میکنیم یا فرد دیگه‌ای به غیر از خودتون رو پشتیبان معرفی کنین یا از دستیار پشتیبانی ما کمک بگیرین.

اگر بسته گرافیک ویژه کلاینو سفارش بدم تا کی آماده میشه؟

آماده سازی بسته های گرافیک بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری زمان می برد. بعد از آماده سازی، طرح اولیه جهت تایید خدمت شما ارسال می شود.

بسته گرافیک ویژه کلاینو شامل چه اقلامی میشه؟

طراحی کاور وبینار برای نمایش در سایت 2.طراحی پست مخصوص تلگرام و اینستاگرام 3.طراحی استوری اینستاگرام

من پوستر ندارم، چه باید کنم؟

اگر برای وبینارتان پوستر ندارید می توانید از خدمات طراحی ما استفاده کنید.

مسئولیت ضبط وبینار ها بر عهده کیست؟

مسئولیت ضبط وبینار با برگزارکننده وبینار می‌باشد و کلاینو هیچگونه مسئولیتی در قبال ضبط شدن یا نشدن وبینار نخواهد داشت.

دستیار پشتیبانی چیست؟

در صورتی که بخواهید از دستیار پشتیبانی استفاده کنید کلاینو یک نفر را به عنوان پشتیبان اختصاصی به شما معرفی می کند تا تست صدا، تصویر و اینترنت را با مدرس انجام دهد و در وبینار نیز حضور خواهد داشت و اگر افرادی که در وبینار شما ثبت نام کرده اند برای ورود به وبینار با مشکلی مواجه شدند می توانند با پشتیبان تماس بگیرند تا دیگر شما درگیر مشکلات فنی کاربران نشوید. هزینه هر ساعت پشتیبانی وبینار، 30 هزار تومان است.
به طور مثال هزینه پشتیبانی از وبینار یک ساعت با احتساب هزینه تست اویله، تست نهایی و پاسخگویی به کاربرها 60 هزار تومان میشود.

از کجا باید وبینار ایجاد کنم؟

در صفحه اصلی یا پنل کاربری شما گزینه ایجاد وبینار وجود داره.

برگزارکننده وبینار میتونه شخص باشه؟

من مجموعه یا شرکتی ندارم.بله برگزارکننده وبینار می تواند همان مدرس وبینار باشد.